Služby


ÚPRAVA ODEVOV  TEXTILU A KOŽE 

V Krajčírstve CloTex Vám upravíme textíl, ale aj kožené veci. S kožou pracujeme rovnako na dennej báze ako s textílom a dokážeme vyhotoviť drobné úpravy a opravy súvisiace s kožou a koženými výrobkam - našitie nového zipsu, gombíkov, skrátenie rukávov a iné.

ZUŽOVANIE A SKRACOVANIE SAKÁ, NOHAVICE, RIFLE A INÉ

Schudli ste alebo ste si kúpili neštandartne dlhé nohavice? Stačí ich priniesť k nám do Krajčírstva CloTex a my ich upravíme podľa Vašich predstáv . Zúžime a skrátime aj sukne, nohavice, rifle a iné. 

VÝMENA ZIPSOV RIFLE, NOHAVICE, BUNDY, KABELKY A INÉ

Pokazil sa Vám zips na nohaviciach, zimnej bunde alebo na kabelke ? Žiaden problém! V krajčírstve CloTex Vám ich vymeníme. Poskytujeme kovové alebo umelohmotné zipsy, podľa želania zákazníka. 

ŠITIE NA MIERU KOSTÝM, SUKŇA, NOHAVICE, BLÚZKA, ŠATY A INÉ

Realizujeme šitie šiat na mieru, šitie dámskych kostýmov a zákazkové šitie dámskej konfekcie. Šijeme spoločenské šaty pre dámy na stužkové i na promócie alebo na iné spološenské udalosti. 

ŠITIE ZÁVESOV A ZÁCLON ŠITIE ZÁVESOV ZÁCLON NA MIERU

Poskytujeme servis a poradenstvo pri šití záclon a závesov - skracovanie závesov a úprava záclon a závesov.

VÝMENA PODŠÍVKY BUNDY, SAKÁ, PLÁŠTE A INÉ

Máte svoje obľubené sako, ale máte v ňom roztrhnutú podšívku? Prineste ho do Krajčírstva CloTex , kde zrealizujeme jeho opravu.

ČISTENIE TEXTÍLU NOHAVICE, SUKŇA, ŠATY, BLÚZKA, KOŠELA A INÉ

Ste časovo zaneprázdnený? V Krajčírstve CloTex poskytujeme kompletné služby. Vaše oblečenie v prípade potreby opravíme, vyčistíme i vyžehlíme. Poskytujeme zberňu šatstva do čistiarne. 

ŽEHLENIE ŽEHLENIE DOMA PRANÉHO ŠATSTVA

Nestíhate doma žehliť? V Krajčírstve CloTex Váš problém vyriešime. Ponúkame žehlenie doma praného odevu a košiel.